Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч» - волейбол

Дата: 26.02.2024 16:47
Кількість переглядів: 565

Фото без опису

25 лютого 2024 року, в спортивному залі опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», в рамках ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» проводились змагання з волейболу серед юнаків 2009 року народження та молодші і серед дівчат 2009 року та молодші. Усіх присутніх традиційно привітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія ВЕРБОВАТА.

Переможцем територіального етапу Змагань з волейболу серед дівчат стала команда опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»; друге місце посіла команда опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2».

У змаганнях серед юнаків маємо такі результати:

переможцем територіального етапу Змагань з волейболу стала команда опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1»;

друге місце посіла команда опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2»;

♦ третє місце комунального закладу Теплицької селищної ради «Степанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».

Команди були нагороджені дипломами, медалями та кубками. Далі команди-переможці будуть представляти Теплицьку ТГ на ІІІ етапі районних змагань «Пліч-о-пліч».

Дякуємо ЗСУ за змогу займатись активною руховою діяльністю, змагатись та вдосконалювати свою спортивну майстерність!