79 років тому з 18 травня за лічені дні радянська влада вигнала з півострова Крим майже 200 тисяч людей

Дата: 18.05.2023 08:47
Кількість переглядів: 444

Фото без опису

Депортація мала катастрофічні наслідки... тоді за останній рік до завершення війни від голоду, хвороб та виснаження загинуло понад 30 тисяч кримських татар.

Їх так само як і нас хотіли позбавити історії, батьківщини, культури та знищити фізично. Черговий страшний злочин проти народу було скоєно вже російськими окупантами у 2014-му…

Але пам’ять не стерти. І кримські татари, як і українці, точно знають про це.

Навіть попри окупацію Криму та повномасштабну війну, ці люди не втрачають віри у те, що неодмінно повернуться додому.

Ми боремось.

Наші захисники та захисниці продовжують відбивати атаки ворога.

Захищаючи нашу Батьківщину, кожен пам’ятає про Крим.

Він неодмінно буде вільним і всі, кого позбавили дому, нарешті зможуть повернутися.

Пам’ятаємо та неодмінно переможемо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано