День працівників культури та майстри народного мистецтва
Сьогодні працівники культури та майстри народного мистецтва Тепличчи приймали вітання з професійним святом.
З вітальними словами до присутніх звернулися Теплицький селищний голова Руслан Трамбовецький, депутат Вінницької обласної Ради Віктор Пигуля, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Вербовата.
За натхненну творчу працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури і духовності українського народу художнього керівника КЗ "Центр культури і дозвілля Тепличчини" Володимира Загляду було відзначено Почесною грамотою Вінницької обласної військової адміністрація та обласної ради.