Медичні заклади Теплицької громади отримали гуманітарну допомогу
Днями за сприяння Народного Депутата України Сергія Кострійчука до Теплицької громади доставлено гуманітарну допомогу для медичних закладів громади у вигляді медикаментів, лікарських засобів, виробів медичного призначення та розхідних матеріалів.
Теплицька селищна рада, адміністрації КНП «Теплицька міська лікарня» та КНП «Теплицький центр первинної медичної допомоги» висловлюють вдячність за підтримку закладів охорони здоров’я та надання благодійної допомоги для забезпечення доступної якісної медичної допомоги жителям нашої громади та внутрішньо переміщеним особам.
В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі.
Дякуємо за турботу, участь і підтримку.
Все буде Україна!