На Вінниччині встановлено заборону на відвідування лісів населенням

Дата: 29.03.2022 14:54
Кількість переглядів: 922

Фото без опису

Начальник Вінницької обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Борзов 28 березня 2022 року підписав наказ №210 «Про встановлення заборони на відвідування лісів населенням».

Це пов'язано реальною загрозою виникнення пожеж у лісах та мінімізації їх наслідків.

Згідно з наказом, у  період воєнного стану населенню заборонено відвідування лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів й іншої самохідної техніки за винятком тих, що використовуються для потреб лісогосподарської діяльності у період воєнного стану та високої пожежної небезпеки.

Районним військовим адміністраціям, постійним лісокористувачам,  разом з органами місцевого самоврядування, необхідно забезпечити інформування населення про заборону відвідування лісів та додержання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки.

Також наказом передбачено здійснення контролю за недопущенням перебування у лісах населення і транспортних засобів та заходи щодо охорони і захисту лісів, попередження виникнення лісових пожеж, залучення у встановленому порядку до ліквідації пожеж, у  разі їх виникнення, місцевого населення та необхідних технічних засобів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано