A A A K K K
для людей із порушенням зору
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Відбулось засідання постійної комісії з питань землекористування, природокористування, планування території, підприємницької діяльності та регуляторної політики

Дата: 23.11.2021 22:37
Кількість переглядів: 232

23.11.2021 року в рамках підготовки до 15 сесії Теплицької селищної ради відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань землекористування, природокористування, планування території, підприємницької діяльності та регуляторної політики. Засідання провів голова комісії Грушовенко Сергій Володимирович.

В роботі постійної комісії взяли участь селищний голова Р.Трамбовецький, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин, містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Теплицької селищної ради Я.Крамський,

На порядку денному засідання розглянуто понад 50 питань.

Дещо змінивши черговість питань у порядку денному, члени комісії розглянули першими проєкти рішень щодо надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою громадянам, які особисто з’явились на засідання.

По всіх питаннях прийнято відповідні рекомендації, зокрема деякі питання постійна комісія повернула на доопрацювання і додаткове вивчення.

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора