Питання порядку денного пленарного засідання 15 сесії Теплицької селищної ради 8 скликання

Дата: 18.11.2021 22:32
Кількість переглядів: 875

Фото без опису

Перелік питань Порядку денного пленарного засідання 15 сесії Теплицької селищної ради 8 скликання, яка відбудеться 26.11.2021 року о 10:00 год в залі засідань Теплицької селищної ради за адресою: смт Теплик, вул. Незалежності, 25:

1. Про внесення змін до рішення Теплицької селищної ради 8 скликання  від 29.10.2021 року №525 «Про утворення старостинських округів в Теплицькій територіальній громаді»

2. Про внесення змін до рішення 3 сесії Теплицької селищної ради 8 скликання від 24.12.2020 р. №46 «Про бюджет Теплицької селищної територіальної громади на 2021 рік» (02538000000).

3. Про затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період

4. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Теплицької селищної територіальної громади кисневих концентраторів

5. Про внесення змін до рішення 4 сесії Теплицької селищної ради 8 скликання від 05.02.2021 року №119 «Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної Програми Теплицької територіальної громади на 2021-2025 роки»

6. Про внесення змін до рішення 3 сесії Теплицької селищної ради 8 скликання від 29 грудня 2020 року №88 «Про затвердження Програми підтримки  та розвитку  сфери надання адміністративних послуг у Теплицькій територіальній громаді на 2021-2022 роки»

7. Про внесення змін до рішення 11 сесії Теплицької селищної ради 7 скликання від 26 червня 2020 року №238-11

8. Про затвердження Програми підтримки проєктів місцевих ініціатив та розвитку сільських територій Теплицької ТГ на 2022-2024 роки

9. Про затвердження Програми благоустрою територій населених пунктів Теплицької  територіальної громади на 2022 - 2024 роки

10. Про затвердження Програми щодо поліпшення водопостачання та водовідведення в Теплицькій ОТГ на 2022-2024 роки

11. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства Теплицької  територіальної громади на 2022 - 2024 роки

12. Про затвердження Програми поводження з відходами на  території Теплицької  територіальної громади на 2022-2024 роки

13. Про затвердження Програми розвитку культури Теплицької територіальної громади на 2022- 2024 роки

14. Про затвердження Програми підтримки та розвитку фізичної культури і спорту Теплицької територіальної громади на 2022-2024 роки

15. Про затвердження Програми розвитку освіти Теплицької територіальної громади на 2022-2024 роки

16. Про затвердження Програми розвитку архівної справи у Теплицькій територіальній громаді на 2022-2024 роки»

17. Про затвердження Статуту комунальної установи Теплицької селищної ради  «Теплицький інклюзивно-ресурсний центр» в новій редакції

18. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Теплицької селищної ради

19. Про затвердження Положення про премію Теплицької селищної ради імені М.Д.Леонтовича

20. Про внесення змін до структури апарату та виконавчих органів Теплицької селищної ради, затвердженої рішенням 3 сесії Теплицької селищної ради від 24 грудня 2020 року №45

21. Про звернення депутатів Теплицької селищної ради 8 скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо протидії захопленню земель громад.

22. Про припинення права користування  земельними ділянками громадянам.

23. Про  надання  дозволу   на  розроблення  проекту землеустрою   щодо  відведення  земельної  ділянки  в  оренду гр. Матощуку В.П. для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва.

24. Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у приватну власність громадянам земельних ділянок, які перебували в постійному користуванні.

25. Про поновлення дії договору оренди землі укладеного між Теплицькою селищною радою та ФОП Габінським М.І.

26. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Розвиток» під кладовище.

27. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «Розвиток» під артезіанською свердловиною.

28. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі в оренду громадянам.

29. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок у  власність громадянам за межами населених пунктів на території Теплицької селищної ради.

30. Про внесення змін до рішення 13 сесії Теплицької селищної ради 8 скликання від 29.10.2021р. №569 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в   межах населеного пункту  із земель комунальної власності Теплицької селищної ради».

31. Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у приватну власність громадянам.

32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам із  земель комунальної  власності  Теплицької  селищної  ради в межах населених пунктів.

33. Про внесення змін до рішення 41 сесії Маломочульської сільської ради 7 скликання від 28.05.2020 року №700.

34. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок у  власність громадянам із   земель  комунальної  власності  Теплицької  селищної  ради за межами населеного пункту смт Теплик (в районі аеродрому).

35. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Квітчук М.О.

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення.

37. Про  надання  дозволу   на  розроблення  проекту землеустрою   щодо  відведення  земельної  ділянки із зміною цільового призначення в  оренду гр.  Задорожному В.О. для сінокосіння.

38. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність за  межами населеного пункту смт Теплик (в районі аеродрому) із земель комунальної власності Теплицької селищної ради.

39. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в   межах населеного пункту  із земель комунальної власності Теплицької селищної ради.

40. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту для передачі у власність громадянам які перебували в постійному користуванні.

41. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність за  межами населеного пункту  із земель комунальної власності Теплицької селищної ради.

42. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населених пунктів для передачі у власність громадянам.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж   земельної   ділянки  в   натурі  (на  місцевості) для передачі у спільну сумісну власність громадянам в с. Розкошівка  Теплицької селищної ради.

44. Про затвердження технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення) меж   земельної   ділянки  в   натурі  (на  місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів гр. Куцак Н.В.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Куцак В.В.

46. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості) та надання в  оренду земельних ділянок громадянам в межах населених пунктів.

47.  Про  затвердження   проекту землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки в  оренду гр. Ворущак В.Б. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

48. Про  затвердження   проекту землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки в  оренду гр. Тарасюк Г.І. для іншого сільськогосподарського призначення.

49. Про  затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Бурлака Л.М.

50. Про  затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж   земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Романюк  Т. Д.

51. Про  затвердження   проекту землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки в  оренду гр. Тульчію Д.Ю. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

52. Про  надання  дозволу на  розроблення  проекту землеустрою   щодо  відведення  земельних ділянок в  оренду гр. Токарчуку В.М. для   сінокосіння  та випасання худоби.

53. Про внесення змін до рішення 8 сесії Теплицької селищної ради 8 скликання №352 «Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)  по передачі в оренду гр. Голованову О.В.»

54. Про  надання  дозволу   на  розроблення  проекту землеустрою   щодо  відведення  земельної  ділянки у власність гр. Деменко К.В. для ведення  особистого селянського господарства.

55. Про відмову в наданні дозволу  на виготовлення проекту землеустрою   щодо  відведення  земельної ділянки у власність громадянам для ведення  особистого селянського господарства.

56. Про вирішення межового спору.

57. Про внесення змін до рішення 41 сесії Теплицької селищної ради 6 скликання від 11.08.2015 року №624.

58. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Луговцю О.А.

59. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зеленському М.М.

60. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Цап М.В.

61. Про  надання  дозволу   на  розроблення  проекту землеустрою   щодо  відведення  земельної  ділянки у власність гр. Музиченку В.М. для ведення  особистого селянського господарства.

62. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сокуру М.А.

63. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації  щодо становлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Городнюк Л.В.

64. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність за  межами населеного пункту с. Комарівка із земель комунальної власності Теплицької селищної ради

Додаткові питання:

65. Про затвердження структури та штатної чисельності комунальної установи Теплицької селищної ради «Теплицький інклюзивно-ресурсний центр»

66. Про затвердження Програми фінансової підтримки ветеранських організацій Теплицької територіальної громади на 2022-2024 роки

67. Про затвердження умов оренди майна, включеного до Переліку другого типу та укладення договорів оренди нежитлових приміщень без проведення аукціону


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних