A A A K K K
для людей із порушенням зору
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Повідомлення про проведення громадських обговорень щодо кандидатур старост в старостинських округах Теплицької селищної ради

Дата: 15.11.2021 11:00
Кількість переглядів: 57

 

Теплицька селищна рада повідомляє, що відповідно до розпорядження Теплицького селищного голови від 15 листопада 2021 року №108 «Про проведення громадських обговорень щодо кандидатур старост в старостинських округах Теплицької селищної ради» громадські обговорення щодо кандидатури старост відбудуться відповідно до встановленого графіку.

Інформація про громадські обговорення щодо кандидатур старост в старостинських округах Теплицької селищної ради:

1.

Ініціатор громадських слухань:

Теплицький селищний голова

 

2.

Кандидатура старост:

 

 

2.1

Веселівський старостинський округ:

(входять села Веселівка, Костюківка, Саша)

1. Меркотан Людмила Василівна (мешканка с. Веселівка)

2. Литвинюк Володимир Васильович (мешканець с.Саша)

3. Романюк Василь Іванович (мешканець смт Теплик)

 

2.2

Росошанський  старостинський округ:

(входять села Росоша, Кожухівка, Кам’янки, Погоріла, Кизими, Удич, Червоний Кут)

1. Бляха Альона Олександрівна

(мешканка с. Кожухівка)

2. Каніна Тетяна Василівна

(мешканка с. Удич)

3. Гайдук Валерій Володимирович (мешканець с.Погоріла)

4. Малюта Лариса Василівна (мешканка с. Росоша)

5. Дячук Оксана Василівна (мешканка смт Теплик)

6. Романюк Василь Іванович (мешканець смт Теплик)

 

2.3

Стражгородський старостинський округ:

(входять села Стражгород, Розкошівка, Комарівка, Іванів, Шевченківка та селище Розкошівка)

1. Бандура Олександр Степанович

(мешканець с.Стражгород)

2. Волковінський Олександр Володимирович (мешканець с.Іванів)

 

2.4

Маломочульський  старостинський округ:

(входять села Мала Мочулка, Мишарівка, Залужжя)

1. Димінський Леонід Антонович

(мешканець смт Теплик)

 

2.5

Бджільнянський старостинський округ:

(входять села Бджільна, Червона Долина, Пологи, Лозовата, Сокиряни та селище Привітне)

1. Лисак Ігор Анатолійович

(мешканець с.Сокиряни)

2. Шевченко Ольга Яківна

(мешканка с. Пологи)

 

3. Місце, дата та час проведення громадських слухань:

 

Місце проведення

Дата та час проведення

Веселівський старостинський округ:

- с. Веселівка (сільський клуб, вул. Центральна, 3)

- с.Костюківка (сільський клуб, вул.Шевченка, 1)

- с.Саша (сільський клуб)

22.11.2021

09:00

11:00

13:00

Росошанський  старостинський округ:

- с.Росоша (сільський клуб, вул.Перемоги, 159)

- с.Кам’янки (сільський клуб, вул.1-го Травня, 9)

- с.Кожухівка (сільський клуб, вул.Садова, 33)

- с.Удич (сільський клуб, вул. 1-го Травня, 6)

- с.Погоріла (сільський клуб, вул.Центральна, 2)

29.11.2021

09:00

11:00

12:00

13:30

15:00

Стражгородський старостинський округ:

- с.Стражгород (приміщення старостату)

- с.Розкошівка (сільський клуб, вул.Центральна, 64)

- с.Комарівка (сільський клуб, вул.Шкільна, 3)

- с.Іванів (приміщення виборчої дільниці, вул.Незалежності)

02.12.2021

09:00

10:30

12:00

13:30

Маломочульський  старостинський округ:

- с.Залужжя (сільський клуб, вул. Центральна, 7)

- с.Мала Мочулка (сільський клуб, вул.Незалежності)

- с.Мишарівка (сільський клуб, вул.Освітня)

08.12.2021

09:00

10:30

12:00

Бджільнянський старостинський округ:

- с.Бджільна (сільський клуб, вул.Я.Дем’янишина, 11)

- с.Червона Долина (сільський клуб, вул.Першотравнева)

- с.Пологи (приміщення старостату)

- с.Лозовата (сільський клуб)

- с.Сокиряни (приміщення старостату)

13.12.2021

09:00

10:30

12:00

13:30

15:00

         

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора