A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Відбулась позачергова 12 сесія Теплицької селищної ради 8 скликання

Дата: 06.10.2021 08:47
Кількість переглядів: 709

5 жовтня під головуванням селищного голови Руслана Трамбовецького відбулась позачергова 12 сесія Теплицької селищної ради 8 скликання.

 

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 23 депутати селищної ради, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Борис Чечельницький, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Оксана Назаркевич, керівники закладів, установ та виконавчих органів селищної ради, представники громадськості та місцеві ЗМІ.

 

На порядок денний пленарного засідання 12 сесії винесено 3 питання, які були попередньо обговорені, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії селищної ради депутатами на спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку, інвестицій, комунальної власності та приватизації та з питань землекористування, природокористування, планування території, підприємницької діяльності та регуляторної політики.

 

Також питання пропонованого порядку денного попередньо розглянуті, погоджені та схвалені на засіданні виконавчого комітету селищної ради.

По всіх питаннях порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.

Поіменне голосування по питаннях порядку денного 12 сесії Теплицької селищної ради 8 скликання

  

  

  

  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора