A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Перше засідання конкурсної комісії для відбору кандидата на заміщення вакантної посади педагогічного працівника комунальної установи Теплицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Дата: 31.08.2021 13:33
Кількість переглядів: 1059

30 серпня 2021 року відбулось перше засідання конкурсної комісії для відбору кандидата на заміщення вакантної посади педагогічного працівника комунальної установи Теплицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Директор КУ Теплицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Світлана Риженко ознайомила присутніх з порядком проведення конкурсу та вимогами до кандидатів. Члени конкурсної комісії розглянули документи претендента на відповідність до умов Порядку  проведення конкурсного відбору на заміщення  вакантних посад директора та педагогічних працівників комунальної установи Теплицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічного працівників». За рішенням комісії до участі у конкурсі допущено Мащук Людмилу Володимирівну.

Протокол конкурсної комісії


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора