A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Чергове засідання робочої групи по реорганізації старостинських округів

Дата: 30.08.2021 17:00
Кількість переглядів: 1558

Сьогодні в Теплицькій селищній раді відбулось друге засідання робочої групи по реорганізації старостинських округів.

В ході засідання члени робочої групи розглянули питання щодо Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Теплицької селищної територіальної громади. Узгоджений проект Порядку проведення громадського обговорення запропоновано винести на розгляд сесії Теплицької селищної ради.

 

Також члени робочої групи обговорили питання щодо створення старостинських округів та їх кількості. Зокрема запропоновано на розгляд сесії три варіанти проектів рішень:

І варіант - 6 старостинських округів (запропонований депутатом Покропивним А.П.):

№1 Степанівський старостинський округ (села Степанівка, Карабелівка, Марківка, Важне та селище Кублич)

№2 Стражгородський старостинський округ (села Стражгород, Розкошівка, Комарівка, Іванів, Шевченківка та селище Розкошівка)

№3 Росошанський старостинський округ (села Росоша, Кожухівка, Кам’янки, Погоріла, Кизими, Удич, Червоний Кут)

№4 Веселівський старостинський округ (села Веселівка, Костюківка, Сокиряни, Саша та селище Привітне)

№5 Пологівський старостинський округ (села Пологи, Лозовата, Бджільна, Червона Долина)

№6 Маломочульський старостинський округ (села Мала Мочулка, Мишарівка, Залужжя)

 

ІІ варіант - 12 старостинських округів:

№1 Степанівський старостинський округ (села Степанівка, Карабелівка, Марківка, Важне та селище Кублич)

№2 Стражгородський старостинський округ (село Стражгород)

№3 Розкошівський старостинський округ (село Розкошівка)

№4 Комарівський старостинський округ (села Комарівка, Іванів, Шевченківка та селище Розкошівка)

№5 Росошанський старостинський округ (села Росоша, Кожухівка, Кам’янки)

№6 Погорільський старостинський округ (села Погоріла, Кизими)

№7 Удицький старостинський округ (села  Удич, Червоний Кут)

№8 Веселівський старостинський округ (села Веселівка, Костюківка, Саша)

№9 Пологівський старостинський округ (села Пологи, Лозовата, Сокиряни та селище Привітне)

№10 Бджільнянський старостинський округ (села Бджільна, Червона Долина)

№11 Маломочульський старостинський округ (села Мала Мочулка, Мишарівка)

№12 Залузький старостинський округ (село Залужжя)

 

ІІІ варіант - 13 старостинських округів:

№1 Степанівський старостинський округ (села Степанівка, Карабелівка, Марківка, Важне та селище Кублич)

№2 Стражгородський старостинський округ (село Стражгород)

№3 Розкошівський старостинський округ (село Розкошівка)

№4 Комарівський старостинський округ (села Комарівка, Іванів, Шевченківка та селище Розкошівка)

№5 Росошанський старостинський округ (села Росоша, Кожухівка, Кам’янки)

№6 Погорільський старостинський округ (села Погоріла, Кизими)

№7 Удицький старостинський округ (села  Удич, Червоний Кут)

№8 Веселівський старостинський округ (села Веселівка)

№9 Пологівський старостинський округ (села Пологи, Лозовата)

№10 Бджільнянський старостинський округ (села Бджільна, Червона Долина)

№11 Маломочульський старостинський округ (села Мала Мочулка, Мишарівка)

№12 Залузький старостинський округ (село Залужжя)

№13 створення округу з сіл Саша, Костюківка, Сокиряни та селища Привітне.

Також члени робочої групи заслухали інформацію начальника фінансового відділу селищної ради Катерини Погребняк щодо аналізу доходів та видатків по Теплицькій громаді в розрізі старостинських округів станом на 1.08.2021 року.

  

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора