A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

29 квітня – Міжнародний день танцю

Дата: 28.04.2021 15:43
Кількість переглядів: 540

Культуру людства неможливо уявити без танців. Спортивні і народні, класичні та сучасні… Здавалося б вибирай що хочеш, але в будь-якому танці важливо не просто рухатися, але й відчувати його кожною клітинкою тіла і всім серцем!
Міжнародний день танцю з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО відзначається 29 квітня – у день народження французького балетмейстера Жана-Жоржа Новера, реформатора і теоретика хореографічного мистецтва, який увійшов до історії, як «батько сучасного балету».

Цього дня весь танцюючий світ відзначатиме професійне свято. Унікальність цього та йому подібних свят у тому, що вони дають можливість кожному з нас хоч на мить доторкнутися до світової цивілізації і стати повноправним учасником міжнародного свята.

І хоча найбільш танцююча нація в світі – бразильці, українці безперечно – одні з найбільш танцюючих по цей бік океану. Адже саме українцям належить рекорд з масового одночасного танцю. Встановили його в 2011 році, у Кропивницькому. 14 585 людей зібралися на стадіоні та станцювали «рок-н-рол».

Отож, вітаємо усіх, хто не уявляє свого життя без танцю, хто йде по життю, танцюючи, хто не може втриматися, коли чує музичний ритм, і, не маючи змоги протистояти покликові душі, робить невимушені па!

Бажаємо творчого натхнення, міцного здоров’я та незгасаючого бажання творити прекрасне!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора