A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Оголошення результатів першого засідання конкурсної комісії з проведення добору на посаду директора комунального закладу «Централізована бібліотечна система Теплицької селищної ради»

Дата: 21.04.2021 18:06
Кількість переглядів: 408

 

21 квітня  2021 року об 11.00 год. відбулось перше засідання конкурсної комісії  на посаду директора комунального закладу «Централізована бібліотечна система Теплицької селищної ради».

На засіданні комісії було обрано голову комісії – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Теплицької селищної ради Вербовату Наталію Анатоліївну. Розглянуто документи кандидатів на вакантну посаду –  Рибак Павліни Юхимівни та Соловей Світлани Василівни.

Згідно з рішенням комісії вирішено  вважати документи  Рибак П.Ю. та Соловей С.В. такими, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Конкурсантів було допущено  до співбесіди, яка відбудеться на другому засіданні конкурсної комісії  05 травня 2021 року о 12.00 год. в актовій залі адмінприміщення по вулиці Незалежності, 25, смт Теплик (ІІ поверх).

Під час співбесіди кандидати представлятимуть  презентації  проєктів програм розвитку комунального закладу «Централізована бібліотечна система Теплицької селищної ради»  на один і п'ять років.

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора