A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Як отримати адресну правову допомогу

Дата: 11.03.2021 17:04
Кількість переглядів: 281

Правова допомога, доступна для всіх – головний принцип системи БПД. Кожен, незалежно від статі, віросповідання, майнового стану, віку, стану здоров'я, може звернутися до нас і проконсультуватися з юридичних питань, а визначені законом категорії – ще й отримати захист у суді. Проте що робити, якщо людина не спроможна прийти до одного з наших центрів або бюро, а її проблема вимагає безпосереднього спілкування із фахівцями?

Якщо людина з об’єктивних причин, пов’язаних зі станом здоров’я, не може особисто відвідати точку доступу, то працівники вирушають до неї додому. Під час візиту фахівці уважно вислухають, проаналізують наявні документи, допоможуть із отриманням безоплатної вторинної правової допомоги.

 

 Як можна отримати адресну правову допомогу?

 Подзвоніть до найближчого до вас місцевого центру з надання БВПД або бюро правової допомоги. Їхні контакти тут: https://www.legalaid.gov.ua/tsentry

Подайте запит через застосунок "Безоплатна правова допомога" (його можна скачати тут: https://bit.ly/3hwwgqR): вкладка "Отримання БПД  вкладка "Запит на отримання адресної консультації або інформації з правового питання".

Єдиний всеукраїнський номер системи БПД  0 800 213 103


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора