A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Засідання конкурсної комісії для відбору кандидата на посаду директора комунальної установи Теплицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Дата: 11.03.2021 11:51
Кількість переглядів: 854

10 березня 2021 року відбулось перше засідання конкурсної комісії для відбору кандидата на посаду директора комунальної установи Теплицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вербовата Н.А. ознайомила присутніх з порядком проведення конкурсу та вимогами до кандидатів.

Члени конкурсної комісії розглянули документи претендента на відповідність до умов Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директора та педагогічних працівників комунальної установи Теплицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічного працівників». За рішенням комісії до участі у конкурсі допущено Риженко Світлану Олексіївну.

Протокол №1 засідання конкурсної комісії для відбору кандидата на посаду директора комунальної установи Теплицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора