A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Народознавча година «Зі смаком українських традицій» в музеї

Дата: 29.01.2021 18:27
Кількість переглядів: 475

До музею Тепличчини "На гостини до Галини" завітали учні 2-б класу ОЗ "Теплицька ЗШ І-ІІІ ст. № 1", класний керівник Пурдик Н. І.

Для них було проведено народознавчу годину «Зі смаком українських традицій». Діти мали можливість ознайомитись з різними видами гончарного ремесла, почути з чого виготовляли  старовинний посуд, для чого слугував той чи інший предмет та пригадали народні українські  страви.

Оглядові екскурсії  на виставці "Про що шепоче глина" проведено для гуртківців Будинку дитячої творчості "Веселкова творчість" керівник -  Дмитришина Н. О. та "Маленькі чомучки" керівники - Кобись В.Д.

Окрім    посуду на виставці представлено дитячі глиняні іграшки ,,свистуньці’’, які виконували дуже важливу в обряді закликання весни функцію – будили Сонце від зимового сну.  Але у цей час «свистунці» вже виконують іншу роль – дитячої іграшки.  

Для  відвідувачів молодшого віку  зустрічі проходять в ігровій формі, з використання народних загадок, легенд та приказок,  що сприяє  культурному вихованню, естетичному розвитку та  збагаченню духовного світу дітей.

                                             Директор   Галина Сафонова

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора