A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Продовжується робота постійних комісій в рамках підготовки до 3 чергової сесії селищної ради

Дата: 22.12.2020 18:22
Кількість переглядів: 322

Продовжується робота постійних комісій в рамках підготовки до 3 чергової сесії селищної ради. Сьогодні відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку, інвестицій, комунальної власності та приватизації під головуванням Олександра Чеха.

Комісією ретельно розглянуто та опрацьовано питання в межах їхньої компетенції, зокрема про затвердження Програми соціально-економічного розвитку та бюджету Теплицької територіальної громади на 2021 рік, структури виконавчого комітету Теплицької селищної ради на 2021 рік, та деякі питання щодо функціонування комунального майна.

До розгляду галузевих програм, які будуть функціонувати в Теплицькій громаді в 2021 році долучились члени постійної комісії селищної ради з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Робота комісій пройшла злагоджено і конструктивно. Всі запропоновані проєкти рішень з деякими правками та доповненнями комісіями рекомендовано на розгляд 3 сесії селищної ради.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора