A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Звернення селищного голови Руслана Трамбовецького з нагоди Дня пам’яті жертв ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 28.11.2020 09:11
Кількість переглядів: 403

Шановна об'єднана Теплицька громадо!

28 листопада Україна вшановує світлу пам’ять мільйонів людей, знищених тоталітарним радянським режимом у часи голодоморів.

Голодомор – це геноцид, спрямований проти Українського народу. Комуністичний режим не міг миритися з існуванням вільних, незалежних від нього людей. Саме тому з українців виймали хліборобську душу, ламали хребет нації – селянство. І всі, кого ми зараз не дорахувалися – це наші рідні, чиї душі не народилися у цей світ, бо хтось хотів насильно створити «світле комуністичне майбутнє».

Ця трагічна сторінка ятрить незагоєною раною в нашій історії. Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим актом радянської комуністичної системи проти мирних людей, проти українців як нації і, зокрема, проти селян як класу. Внаслідок чого було підірвано соціальні основи української нації, її традиції, духовну культуру та самобутність.

Нині на всіх громадянах України лежить величезна відповідальність – ми повинні винести належні уроки з трагічних подій історії, щоб не допустити їх у майбутньому.

МИ  ПОВИННІ  ПАМ’ЯТАТИ,  ЗНАТИ  ТА  ШАНУВАТИ  СВОЄ  МИНУЛЕ.

Схилімо низько голови, вшануймо душі безневинно убієнних жертв голодоморів простим, щирим молебнем і запалюванням поминальних свічок.

Вічна пам’ять невинно убієнним нашим землякам...

 

Голова Теплицької об'єднаної громади              Руслан ТРАМБОВЕЦЬКИЙ

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора