A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район

Відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань землекористування, підприємницької діяльності та регуляторної політики

Дата: 04.11.2019 16:56
Кількість переглядів: 278

04.11.2019 року об 11.00 год відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань землекористування, підприємницької діяльності та регуляторної політики. Засідання провів голова комісії Лужанський П.Ф.

В роботі постійної комісії взяли участь селищний голова Р.Трамбовецький, секретар селищної ради О.Сторожук, спеціаліст І категорії із земельних питань А. Шандурська, в.о. старости с.Костюківка М.Кизлюк, в.о.старости с.Сокиряни Н.Хлівнюк, діловод Удицького старостинського округу С.Демиденко, землевпорядник Росошанського старостинського округу Р.Заболотна

Секретарем засідання обрано депутата Рябоконя В.Г.

На порядку денному засідання було розглянуто такі питання:

1. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам.

2. Про дозвіл на виготовлення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у приватну власність громадянам .

3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для передачі у власність громадянам.

4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

Всі питання комісія рекомендувала винести на розгляд 4 сесії Теплицької селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора