Теплицька селищна рада
Вінницька область, Гайсинський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт Теплику

Дата: 15.08.2019 10:53
Кількість переглядів: 924

Фото без опису

 

ОГОЛОШЕННЯ

 про проведення конкурсу з призначення управителя

багатоквартирного будинку в смт Теплику

 

На виконання рішення виконавчого комітету Теплицької селищної ради  від 25.01.2019 року №16, п. 5 ст. 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 13.06.2016 р.  №150)

Виконавчий комітет Теплицької селищної ради, оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в селищі Теплик (далі Конкурс).

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: 

Найменування: виконавчий комітет Теплицької селищної ради.

Місцезнаходження:

23800, Вінницька область, смт Теплик, вул. Незалежності, 34.

Прізвище, посада та номер контактного телефону особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Шевченко Віра Василівна – інспектор з благоустрою селищної ради, секретар комісії, робочий тел.: (04353) 2-10-63, 2-19-60.

 

Критерії оцінки конкурсних пропозицій.

Критерії оцінки конкурсних пропозицій проводяться за бальною системою:

 • ціна послуги – максимальна кількість балів  35 (до складу ціни входять витрати на утримання та поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, купівлю електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 м2 загальної площі об’єкта конкурсу);
 • рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою – максимальна кількість балів 15;
 • наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців) - максимальна кількість балів 15;
 • фінансова спроможність учасника конкурсу - максимальна кількість балів 15;
 • наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, а саме в сфері надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій - максимальна кількість балів 20.

Максимальна сума балів дорівнює 100 балам. Мінімальна кількість балів, яка дозволяє обрати учасника конкурсу управителем - 60 балів.

У разі відмови переможця конкурсу від підписання договору про надання послуги або не укладання договору з його вини, конкурсна комісія може визначити переможцем учасника, який набрав максимальне число балів за оцінюванням з числа інших поданих конкурсних пропозицій або оголосити повторний конкурс.

 

Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання.

Для участі у конкурсі його учасники подають заяву, у якій зазначають:

 • фізичні особи підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
 • юридичні особи –  повне найменування, код за ЄДРПОУ та оригінали або завірені належним чином копії документів, передбачених конкурсною документацією.

Перелік документів:

 • статут (положення чи інший засновницький документ відповідно до чинного законодавства) суб’єкта господарювання;
 • баланс бухгалтерського обліку суб’єкта господарювання за останній звітний період;
 • довідка з органів статистики про реєстрацію;
 • свідоцтво про реєстрацію суб’єкта господарювання;
 • витяг з ЄДРПОУ;
 • інформація повноважних органів про відсутність порушених справ про банкрутство (у тому числі ліквідацію) або лист, підписаний керівником учасника та скріплений печаткою, в якому гарантується відсутність порушених справ;
 • копія балансового звіту за останній звітний період;
 • довідка з ДФС про відсутність (наявність) заборгованості по   обов’язкових платежах у бюджет, дійсна на час подання пропозицій;
 • довідка довільної форми, що містить інформацію про технічний потенціал підприємства (кількість транспортних засобів, обладнання, приладдя, які перебувають на балансі або знаходяться у користуванні підприємства/ підприємця, тощо);
 • копії технічних паспортів на транспортні засоби, засвідчені в установленому порядку;
 • довідка довільної форми, яка містить інформацію про наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);
 • довідку про наявність у штаті щонайменше одного працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «управитель житлового будинку (групи будинків)», копію документа (сертифіката) працівника що пройшов навчальний курс або копія документа про подання заяви  на проходження  професійної атестації;
 • розрахунок вартості надання послуги з управління на кожний багатоквартирний будинок. Ціна на послугу має складатися з витрат на утримання багатоквартирного будинку (утримання спільного майна та прибудинкової території), поточний ремонт спільного майна, оплату послуг стосовно спільного майна та  винагороду управителеві з розрахунку на 1 м2  загальної площі (площі житлових та нежитлових приміщень) об’єкта конкурсу;
 • інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Документи подаються в оригіналі або в, належним чином засвідчених, копіях. Відповідно до п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) передбачено, що відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», назви, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії; засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи.

Кількість учасників конкурсу не обмежується. Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.

 

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошнуровується, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється  печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Адреса: 23800, Вінницька область, смт Теплик, вул. Незалежності, 34.

Учасник може подати лише одну конкурсну пропозицію на кожен об’єкт конкурсного відбору.

Кінцевий термін подання пропозицій до  17 год   16.09.2019 р.

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції  реєструються конкурсною комісією  в окремому журналі  обліку конкурсних пропозицій. На запит учасника конкурсу комісія протягом одного робочого дня з дня надходження запиту підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

Плата за участь у конкурсі не стягується.

 

Спосіб  та місце отримання конкурсної документації

Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою організатором конкурсу його учаснику протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі.

 

Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Місце – актова зала селищної ради Теплицької селищної ради (смт Теплик, вул. Незалежності, 34).

Дата та час – 17.09.2019 року о 14-00 год.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь