Живі, поки пам'ятаємо...

Дата: 07.01.2024 08:13
Кількість переглядів: 391

Фото без опису

Сьогодні виповнюється рік, як на війні з російськими окупантами загинув уродженець нашої громади – Легкий Михайло Михайлович.

Захисник родом із с.Степанівка, там закінчив школу, продовжив навчання у Теплицькому аграрному ліцеї, де здобув професію водія. Після навчання одружився та проживав в селі Городківка.

Сержант Легкий Михайло Михайлович був стрільцем-помічником гранатометника 3 механізованого відділення бойової машини 2 механізованого взводу 3 механізованої роти.

Загинув 7 січня 2023 року під час стрілецького бою в районі міста Бахмут Донецької області.

Йому назавжди 42...

Він захищав Україну, він захищав кожного з нас. Він віддав своє життя, щоб Україна жила у спокої та мирі. Пам’ятаймо ціну нашого життя…

Усією громадою у скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного Сина України.

Герої не вмирають, вони живуть з нами – в наших серцях...

Пам'ятаймо..


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано