Вінниччина – серед лідерів проведення весняної посівної кампанії

Дата: 03.04.2023 14:13
Кількість переглядів: 424

Фото без опису

Загалом, наші аграрії засіяли зерновими та зернобобовими 74,3 тис. га - 90% від запланованих в області площ.

За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, це друге місце в Україні після Тернопільської області.

На Вінниччині вже засіяно горохом понад 5 тис. га та понад 1 тис. га - вівсом.

Крім того, регіон посідає першу сходинку за показниками сівби буряків – 15,3 тис. га.

Всього ж заплановано посів цукрових буряків на площі 52 тис.га. Це на 9 тис. га більше, ніж у 2022 році.

Посівна кампанія на Вінниччині, попри війну, іде за планом.

 

Сергій Борзов

Начальник Вінницької ОВА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано